نشریه علمی پژوهشی اقیانوس شناسی- دسترسی آزاد
دسترسی آزاد

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1400/3/1 | 

  سیاست دسترسی آزاد


  سیاست دسترسی آزاد

ناشر و سردبیر نشریه اقیانوس‌شناسی کماکان در صورت لزوم مایل به اصلاح مقالات منتشر شده، توضیحات، جمع‌آوری مطالب و پذیرش پیشنهادات و انتقدات خوانندگان محترم می‌باشند. کلیه مقالات پژوهشی منتشر شده در این نشریه کاملاً به صورت آزاد و در معرض دسترس عموم قرار دارد. مقالات به چاپ رسیده برای خواندن، دانلود و اشتراک‌گذاری توسط خوانندگان آزاد است. مقالات این نشریه تحت شرایط مجوز Creative Commons (CC) منتشر می‌شوند که اجازه استفاده، توزیع و تولید داده را دارد، به شرط آنکه اثر دقیقاٌ به این نشریه استناد گردد.

۱- نویسنده (ها) و دارندگان کپی‌رایت (ها) به همه کاربران حق دسترسی دائمی رایگان، غیرقابل فسخ، در سراسر جهان و مجوز کپی‌برداری، استفاده، توزیع، انتقال و نمایش اثر اعطا می‌کنند. توزیع آثار و یا قسمتی از آن نیز در هر رسانه برای هر هدف مسئولانه، منوط به استناد مناسب به نویسنده اثر و نشریه برای استفاده شخصی آنها خواهد بود.

۲- یک نسخه کامل از مقاله و کلیه متعلقات تکمیلی آن، بلافاصله پس از انتشار اولیه در حداقل یک فایل آنلاین به صورت پشتیبان توسط موسسه دانشگاهی یا صاحب امتیاز و یا ناشر و در یک قالب استاندارد الکترونیکی می‌تواند در اختیار موسسه‌ای که به دنبال ایجاد یک دسترسی آزاد یا توزیع بدون محدودیت و همکاری طولانی‌مدت است، گذارده شود.
 

 

نشانی مطلب در وبگاه نشریه علمی پژوهشی اقیانوس شناسی:
http://joc.inio.ac.ir/find-1.80.44.fa.html
برگشت به اصل مطلب